Her Şey Urfadan

kandemir-logo2

herseyurfadan.com

Kandemir Grup, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, bünyesindeki Altınay Gıda Ltd. Şti şirketini Haziran 2014’de kurdu.

Kandemir Grup, Kandemir Mühendisliğin teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Altınay Gıda Ltd. Şti.’in bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü birleşim çerçevesinde, Kandemir Grup e-ticaret yatırımı olarak, Türkiye’nin ve dünyanın tadına uzak kaldığı bölgesel organik ve köy ürünlerini milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin güvenli  adresi “herseyurfadan.com”u açtı.

herseyurfadan.com; doğu yöresinin peynirinden isotuna, doğu bölgelerinin yöresel kıyafetlerden yöresel el sanatlarına ve Türkiye’nin yöresel baharat çeşitlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün ile üyelerine alışveriş deneyimi sunuyor. herseyurfadan.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, üreticiler tarafında ise işbirliği yaklaşımı izlemektedir.

Siz de alışverişin organik dünyasına katılabilir, yüzlerce ürün ve yüzlerce üreticinin olduğu herseyurfadan.com’da, organik ve sağlık dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sağlıklı alışverişler.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede yöresel pazar ve yöresel e-ticaret sektörünün lideri olmak.

 

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem üreticilere yenilikçi hizmetler sunarak organik ve doğal ürünlerin Türkiye e-ticaret sektörüne yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

 

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla üreticilerin güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Sağlık, Güven ve Kolaylık; üreticilerimize ise Destek, Gelişim ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

Şairnabi Mahallesi 159. Sok. No:1 Kat:4 No:7
Haliliye
Şanlıurfa
(0414) 315 93 73
(0545) 821 93 73

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

www.herseyurfadan.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. www.herseyurfadan.comsunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.herseyurfadan.combünyesinde kullanılmaktadır. www.herseyurfadan.com,üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.herseyurfadan.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.herseyurfadan.commüşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.herseyurfadan.comiş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. www.herseyurfadan.comgönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.herseyurfadan.comveya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.herseyurfadan.comarayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

www.herseyurfadan.com’awww.herseyurfadan.com aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 

Adres            :Şairnabi Mahallesi 159. Sok. No:1 Kat:4No:7 Haliliye/ŞANLIURFA

Telefon         :(0545) 821 93 73

E-posta         :destek@herseyurfadan.com

 

 

Ürün Karşılaştırma


Karşılaştırmak için ürün eklenmemiş.

Alışveriş Listem


Listenizde ürün bulunamadı.

Ürün Grupları