Hakkımızda

herseyurfadan.com

Kandemir Grup, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, bünyesindeki Altınay Gıda Ltd. Şti şirketini Haziran 2014’de kurdu.

Kandemir Grup, Kandemir Mühendisliğin teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Altınay Gıda Ltd. Şti.’in bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü birleşim çerçevesinde, Kandemir Grup e-ticaret yatırımı olarak, Türkiye’nin ve dünyanın tadına uzak kaldığı bölgesel organik ve köy ürünlerini milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin güvenli  adresi “herseyurfadan.com”u açtı.

herseyurfadan.com; doğu yöresinin peynirinden isotuna, doğu bölgelerinin yöresel kıyafetlerden yöresel el sanatlarına ve Türkiye’nin yöresel baharat çeşitlerine kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün ile üyelerine alışveriş deneyimi sunuyor. herseyurfadan.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, üreticiler tarafında ise işbirliği yaklaşımı izlemektedir.

Siz de alışverişin organik dünyasına katılabilir, yüzlerce ürün ve yüzlerce üreticinin olduğu herseyurfadan.com’da, organik ve sağlık dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sağlıklı alışverişler.

 

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede yöresel pazar ve yöresel e-ticaret sektörünün lideri olmak.

 

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem üreticilere yenilikçi hizmetler sunarak organik ve doğal ürünlerin Türkiye e-ticaret sektörüne yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

 

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla üreticilerin güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Sağlık, Güven ve Kolaylık; üreticilerimize ise Destek, Gelişim ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

Altınay Gıda Ltd. Şti Herseyurfadan.com
Şairnabi Mahallesi 159. Sok. No:1 Kat:4 No:7
63100 Haliliye
Turkey
Şanlıurfa
(0545) 821 93 73